خانه اخبار مقالات تماس با ما سبد خرید ۰
۰۹۱۹۶۲۱۸۳۴۵ | ۰۹۳۸۲۴۸۰۰۸۰

کتاب متون حقوقی(زبان انگلیسی)

یکی از مهم‌ترین دروس در رشتۀ حقوق، درس متون حقوقی می‌باشد و اهمیت آن به اندازه‌ای است که بارها دیده شده که فقط یک تست از این درس در آزمونهای ارشد و دکتری می‌تواند تعیین کنندۀ سرنوشت آزمونی فرد باشد. متأسفانه بسیاری از دانشجویان رشتۀ حقوق در این درس، با مشکل روبرو هستند و اغلب کارنامه‌ها از سفید بودن پاسخ‌برگ آنها در این درس حکایت می‌کند.

کتابی که در پیش رو دارید با انتخاب 504 واژه‌ی مهم و پُر تکرار که در آزمون سالهای گذشته کارشناسی ارشد نیز مدنظر طراحان قرار داشته، تدوین و تهیه گردیده که یادگیری آن کمک شایانی به دانشجویان و آماده‌سازی داوطلبان آزمونهای حقوقی خواهد بود.

مهمترین ویژگی‌های این کتاب:

  • ارائۀ تستهای سالهای گذشته بصورت موضوعی و منتخب در فواصل مطالب.
  • انتخاب 504 واژۀ مهّم و پُر تکرارِ مدنظر قرار گرفته توسط طراحان سئوال جهت تسلط بیشتر داوطلبان.
  • برای یادگیری بهتر، باید هر واژه را در جمله فرا گرفت، لذا پس از هر لغت، توضیح آن و یا جمله‌ای که کاربرد لغت را نشان می‌دهد به همراه معنی جمله آورده شده است.
  • از آن جایی که تلفظ صحیح تأثیر بسزایی در یادگیری لغت دارد، یکی از نوآوری‌های کتاب این بوده که هر لغت با تلفظ بریتیش و بصورت فارسی آورده شود تا یادگیری برای مخاطب آسانتر گردد.

این کتاب شامل چه مباحثی است؟

این کتاب شامل 10 فصل می‌باشد. در فصل اول ماهیت حقوق، فصل دوم حقوق قراردادها فصل سوم حقوق مسئولیت مدنی، فصل چهارم حقوق اموال و ارث و فصل پنجم حقوق تجارت آمده است. در ادامه، فصل ششم حقوق جزا و فصل هفتم آیین دادرسی را بیان می‌کند. در انتها نیز حقوق عمومی درفصل هشتم، حقوق بین الملل در فصل نهم، و حقوق بین الملل خصوصی نیز در بخش دهم گردآوری شده‌اند.

مخاطبین این کتاب چه کسانی هستند؟

  • دانشجویان دورۀ کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند از این منبع مطالعاتی بهرۀ کافی را ببرند.
  • داوطلبین کارشناسی ارشد و دکتری نیز مخاطبین این کتاب محسوب می‌شوند.
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست